Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti vagyok és formaterve...

Budapesti vagyok és formatervezőnek készülök, viszont nem tudom, hogy az Óbudaira menjek vagy a Soproni Egyetemre. Sok a kettő között a különbség?

Figyelt kérdés
Ha a Sopronin végzek, könnyebben találok majd munkát? Nem számítok butának, 4-es 5-ös jegyeim vannak és páran mondták, hogy az Óbudai kicsit gyenge egyetem. De a Soproni mennyivel jobb? Megéri nekem azért heti 5 órát utaznom és koliban laknom? Vagy ugyanolyan lehetőségeim vannak mindkét diplomával?

2018. jan. 19. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Óbuda. Ezt a "mindkét diplomával ugyanolyan lehetőségeim lesznek" féle hülyeséget felejtsd el. Mindkettő diplomát ad, pont. Ha leszerepelsz egy állásinterjún akkor az nem azért lesz, mert például Óbudáról van a diplomád. Én úgy tudom a soproni egyetem az egyike a leggyengébbeknek.
2018. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De majd nem nézik meg a munkahelyemen, hogy hol tanultam?
2018. jan. 19. 18:37
 3/6 A kérdező kommentje:
*állásinterjún
2018. jan. 19. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan szakma ahol ha tudsz akkor milliárdos lehetsz tök mind1 honnan van a diplomád ha meg nincs hozzá tehetséged akkor Harvardról is lehet diplomád nem fognak alkalmazni.
2018. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Soproni Egyetem van olyan jó mint az Óbudai sőt nem is olyan régen még a legjobbak között jegyezték csak mióta kormányzati szintű elpusztításra ítélték divat lett ócsárolni.
2018. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkahelyen le se sz@rják többnyire, hogy honnan van a diplomád. Ha meg külföldre mész ott meg végképp nem fogja érdekelni őket. Ez a papírosdi kezd nagyon megváltozni. Az a lényeg, hogy profi legyél az adott területen. Van olyan ismerősöm, akinek 8 általánosa van mégis nagy cégeknél programozó.. Egész egyszerűen, mert baromira profi benne.
2018. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!