Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20. ker Kossuth Lajos Gimnáziu...

20. ker Kossuth Lajos Gimnázium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,először is az érdekelne,hogy kb 75 pontos felvételivel mennyi esélyem van?(német nyek osztaly)Szerintem a matek idén elég nehéz volt. Szóbeli itt milyen? Hogy zajlik?

Eredetileg a Karinthy Frigyes gimnáziumot szerettem volna elsőnek megjelölni,de a nehéz matek miatt nem tudtam olyanra megírni,mint pl.itthon😕oda biztos nincs esélyem?(németes o.)

Előre is koszii



2018. jan. 21. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne..
2018. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én immáron második éve vagyok a nyekes osztályban. Anno 66 ponttal jelentkeztem, (egyébként eleinte én is a Karinthyba akartam menni :) ) a szóbelim pedig 46 lett.

A szóbeli rész úgy zajlik, hogy először 20 perc alatt ki kell töltened egy feladatlapot, ami magyar és matek feladatokból áll. Utána behívnak, és kikérdeznek mind a kettőből, valamint kicsit személyesen is beszélgetnek veled. Ettől nem kell aggódnod, egyszerű, a tanárok pedig kedvesen fogadnak.

Egyébként az általad írottak alapján egyáltalán nem kell aggódnod, szinte már bent is vagy. :)

2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2018. jan. 21. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó az a gimi?Olyan rosszakat hallottam róla.Gyengék a tanárok,azt mondják.
2018. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is hallottam róla rosszakat,nem tudom...
2018. jan. 22. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen.Egy kicsit jobban érdeklődj utána,mielőtt beîrod.
2018. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudsz a suliról mondani valamit?vagy akárki más?
2018. jan. 22. 20:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha 75 pont körül írtál, akkor ne mondj le a Karinthyról! Kitűnővel már 125 pontod van, és 160 körül kell a bejutáshoz (német). Jó szóbelivel bent vagy, tehát hajrá!
2018. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok.

Amúgy elírtam, kny-be járok, nem nyekbe.

A suliról annyit, nagyon kis családias, egyre jobbak a programok, és itt biztos, hogy egy napod sem lesz unalmas. Sulirádió is van, meg csomó minden, amivel próbálnak a diákok kedvében járni. Most pl lesz bentalvásos nap.

A rossz oldala annyi, hogy sokat kell tanulni, valamint, ha kifogsz 1-2 rosszabb tanárt, akkor néhaegszivatnak, de én ezekkel együtt is nagyon szeretek ide járni. :) Szóval ajánlom. A Karinthy-t versenyistálloként ismerem, bár az sem biztos, hogy olyan rossz lenne.

2018. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akkor megpróbálom a Karinthyt,egyébként kitűnő vagyok,szóval max hozott pontjaim lennének.

Amúgy kicsit tartok tőle,hogy “versenyistálló”.....

A Kossuth nekem mindig is szimpi volt,megkérdezhetném,hogy általában hány órád van?

2018. jan. 23. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!