Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20. ker Kossuth Lajos Gimnáziu...

20. ker Kossuth Lajos Gimnázium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,először is az érdekelne,hogy kb 75 pontos felvételivel mennyi esélyem van?(német nyek osztaly)Szerintem a matek idén elég nehéz volt. Szóbeli itt milyen? Hogy zajlik?

Eredetileg a Karinthy Frigyes gimnáziumot szerettem volna elsőnek megjelölni,de a nehéz matek miatt nem tudtam olyanra megírni,mint pl.itthon😕oda biztos nincs esélyem?(németes o.)

Előre is koszii



2018. jan. 21. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nővérem a Kossuthba járt, német kéttanra, és én is oda szeretnék. A központim gyengébb lesz, mint a tiéd, de egyébként kitűnő vagyok. A tesóm 70 pontos felvételivel jutott be, és kicsit rosszabb jegyekkel.

Felesleges izgulnod, simán felvesznek, egy jó szóbelivel pedig akár a Karinthyba is.

Ha többet szeretnél tudni, például arról, hogy a nővérem most mit csinál, írj privátot. (:

Aztán lehet, hogy osztálytársak leszünk.

2018. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Általában 6-7 órám van, szakkörökkel együtt 8.

2018. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Karinthyba van esélyed német kéttanra. Mindenképpen próbáld meg!
2018. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom:)
2018. febr. 5. 13:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, végül mi lett veled?
2018. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Aki szeretne nyugodt életet magának az nem választja a KLGt hacsak nem képes olyan magasról szarni mindenre amilyen magasról csak lehet (azért úgy is nehéz).

Az közösség valóban jó, bár ez egy iskola esetében szerintem nem olyan fontos szempont, de a tanári kar és a rendszerük egy katasztrófa.

Hajdu Zsolti az iskola mini Orbán Viktora imádja érzékeltetni, hogy neki van valami hatalom szerűsége ott szopat ahol tud. Az igazgatóhelyettesek szintén.

A nyelvoktatás szar, a tanórák érdektelenek és bár az iskola minduntalan a nyelvvizsgák számára veri magát ezek jórészt magántanárok érdemei.

Az egész intézmény egy mini Magyarország ahol a diákok fele elhiszi milyen remek helyre került, az örökké sulykolt "elit" jelzővel ellátott gimnáziumba.

Ha nem szerzel olyan arcokat magad köré akikkel hasonló mértékben szartok az egészre akkor a 4 vagy 5 éves tanulmányod egy halálig tartó seb lesz az emlékedben.

2019. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Az előttem szóló Úriember precízen megfogalmazta, mi a probléma az iskolával. Annyit még hozzáfűznék, hogy ugyan vannak jó tanárok az iskolában, de ez csak a tanári kar 5%-át fedi le körülbelül, a többi pedagógus életcélja obszcén módon megfogalmazva gyakorlatilag annyi, hogy szopasson, befásult emberek, szabad gondolkodásmódra nincs lehetőség, bólogatós birkanevelde az egész. A vezetői kar ugyanez, csak egy non plusz ultra fokozatban, az igazgazó egy semmirekellő, fontoskodó, műveletlen suttyó, úgy, ahogy az igazgatóhelyettes is. Szerencsére most végzek két hónap múlva, így nem sokáig fogják még az életem megkeseríteni. +Egy tény: az iskola mint az előttem szóló megemlítette, a német tanítás nívójának látszatával hirdeti magát, ami azonban büdös nagy kamu, maximum a visszafejlődésre van lehetőséged, az én percepcióm szerint.
2019. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!