Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki, akinek vannak...

Van itt valaki, akinek vannak kidolgozott Történelem érettségi tételei?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Emelt vagy középszint?
2018. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Középszintű
2018. jan. 21. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A középszintű tételeket az adott középiskola határozza meg (mindenhol más tételek vannak) így célszerűbb lenne a korábbi végzősöktől kérni.
2018. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kaptunk tételeket,de rettenetesen vannak megfogalmazva,tanulhatatlan,átláthatatlan a vázlat.
2018. jan. 21. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd át, átírom érthetőre. :)
2018. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És esetleg emelt szintű? :D Emelt szintű érettségit szeretnék tenni történelemből és magyarból, de jó rég érettségiztem, így azt sem tudom, hogy álljak neki.. :/
2018. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tudtommal semmilyen emelten nincsenek tételek, csak témakörök :(
2018. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

De én most szedtem le egy emelt 2018-as töri szóbeli tételsort... Akkor azt hiszem már nagyon nem vagyok képben, ami az érettségit illeti. Nem úgy van, hogy van egy írásbeli, utána pedig egy szóbeli?


Itt a link: [link]

2018. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oktatási hivatal honalpján fent van minden infó. Amikor én érettségiztem tételek voltak és nyelvi érettségin voltak témakörök. Persze emelt törin előfordult hogy nem az egész tételt kérdezték csak egy bizonyos részét mivel elég hosszú egy tétel
2018. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!