Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meghátráltattak engem két...

Meghátráltattak engem két tantárgyból és nem biztos, hogy indul jövőre a szak, ha letelnek a féléveim, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem vették figyelembe a főiskolán az orvosi papírjaimat és betegséget. Mivel jól tanulok a csoport irigy rám és bejelentették a hiányzásom, elmentek rólam panaszkodni és egy tantárgyból a tanár órán megalázott mindenki előtt és mindenki előtt szándékosan közölte, hogy ta-karodjak az órájáról; egy másikból pedig vizsga előtt egy nappal közölték velem, hogy a szaktanár megvonta tőlem a vizsga lehetőségét. Annyi biztos még, hogy nagyon durva dolgok mennek ezen az egyházi főiskolán. A bánásmódról meg ne említsek semmit. 4 és még egy év az iskola. Gyakorlattal. 12 félévről tudok, de az egyik tantárgy nem indul jövőre nagy valószínűséggel, mivel az alattunk lévőkkel összevonva tartották ezt meg. Tartok attól, ha jövőre kiesek és csak az után tudok menni lehallgatni a tárgyat és utána gyakorlatra, kiesek és még nekem kellesz visszafizetnem mindent. Szeretném meg tudni, mit tehetek ilyen esetben, vagy egyáltalán mi van ilyenkor ...

Nagyon aggódom most, a segítséget előre is köszönöm.



2018. jan. 21. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az intézmény vezetősége is sáros és nem fordulhatsz hozzájuk, akkor az oktatási ombudsmanhoz fordulj szerintem. Eleve már az nem okés, hogy nem fogadták el az orvosi papírjaidat, de az, hogy megaláznak emberi mivoltodban, direkt ellehetetlenítik a tanulmányaidat a saját tanáraid, túlmegy minden határon. Persze csak ha valóban igaz a te oldalad.
2018. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, nem tudhatod, mert nem vagy a helyzetemben, de annyit írok neked, hogy nem szórakozásból írtam ki a kérdést, hanem azért, mert idegileg már ki vagyok. Nincs egy napom, hogy ne ezen rágódjak.

Köszönöm a válaszodat!

2018. jan. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!