Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha közületek valaki orvosira...

Ha közületek valaki orvosira jár (leginkább marosvásárhelyi egyetemre, de bármelyik másik jó lenne), kérlek írjon (ne privit).! Lenne néhány fontos kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Szegedre járok, kérdezz nyugodtan.
2010. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál!:) ha megkérlek, leírod évekre leosztva, hogy melyik félévben miből kell vizsgázni? az igaz,hogy a biofizika csak egy féléves tárgy?ezt hallottam és valahogy nehezen hiszem..de épp jó lenne, hisz a fizika amúgy sem az esetem... a tanulás mellett jut idő másra is (párkapcsolat, barátok, hétvégi kiruccanások, bulik)? egyébként hányadéves vagy? merre szakosodsz majd tovább? :) nagyon köszönöm előre is a válaszodat. :)
2010. jún. 5. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért lenne felesleges évekre lebontanom, mert

- egyrészt sulinként változik (nálunk a fizika két féléves, Pesten csak egy)

- másrészt szerintem minden egyetem honlapján (de a miénken tuti) fent van a tematika


Itt van egy link hozzá (ez épp a szegedi, de neten a többit is megtalálod): [link]


De a fizika amúgy nem vészes, simán túl lehet élni:)


Elsőéves vagyok még csak. Szerintem van idő másra is, csak jól kell beosztani az időt:) Második és harmadik év már durvább, de azért a lazításra mindig kell egy kis időt hagyni:) De mondjuk a vizsgaidőszak az tanulás reggeltől estig:D


Egyelőre a nőgyógyászat érdekel, de mire odajutok, még lehet változik a dolog:)


Amúgy közel sem biztos, hogy Marosvásárhelyen is úgy vannak a dolgok, mint itt:/ De azért remélem segítettem:)

2010. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!