Ha jelentkezem a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi karára, akkor én vajon tudok jelentkezni két szakra, vagy csak egy szak engedélyezett?

Figyelt kérdés
Nem igen tudom, hogy hogyan megy ez... igazából magyar-angol szakos tanárnak készülök, azonban nem tudom, hogy tudok-e egyszerre két szakot felvenni (nyilván nem). Amennyiben nem, hogyan lehetne ezt megoldani? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. jan. 22. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne még egy szakre jelentkezni?
2018. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanár szeretnél lenni, jelentkezel magyar-angol

tanárképzésre

2018. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanárképzés egy "különleges" dolog, osztatlan tanári képzés létezik és szakpárok vannak. Tehát nem az van, hogy te külön jelentkezel magyar és külön angol szakra (ilyet egyébként sem lehet, mert egy felvételi során egy szakra tudsz felvételt nyerni), hanem egyszer jelentkezel magyar-angol tanári szakra.
2018. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanárképzés

(ugye) eleve két szakos

2018. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!