Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem arra, hogy jogász...

Van esélyem arra, hogy jogász legyek?

Figyelt kérdés

Jogász szeretnék lenni.

Magyarból és töriből 5-ös vagyok.

A reál tantárgyakból viszont 3-as 4-es.

Így van esélyem?

15/L (elsős gimnazista)


2018. jan. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettesekkel is lenne esélyed, ha jól megírod a felvételi tárgyak érettségijeit. A későbbiekben majd jobban megismered a felvételi rendszert, és jobban fogod érezni a szabályokat és az elvárásokat. Szerintem egyelőre tervezd azt, hogy az leszel, ami lenni akarsz, időben fogod megtudni, hogy mikor és mit kell tenned azért, hogy sikerüljön.
2018. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A középiskolai tanulmány semmit nem jelent, én végiglébecoltam a középsulit - tiszta nő osztályba jártam 40 osztálytársnőm volt és ketten voltunk fiúk, szóval nem éppen a tanulás motivált a suliba hanem a sok p...ci :-) 2,6 átlaggal végeztem a sulit - tanulás nélkül! - aztán újra érettségi és felvételi a jogra :-) Itt is rengeteg a nő :-) de már kiszórakoztam magam a gimiben és egy idő után uncsi a hány csaj volt már meg lemez :-) Tényleg egy idő után minden csaj egyforma :-)


Itt tanulok, mert érdekel...vehető az akadály a lényeg a motiváció..pl gimibe az volt a bajom, hogy az csak egy ugródeszka...az egyetemet azért szerettem, mert láttam van értelme, lesz látszata a tanulásnak pl dr a nevem előtt :-) Ez nagyon motivált :-)


Mindenkinek mindenre van esélye csak akarni kell - jó kivéve kettes matematikával a mérnökire nincs esély :-)

2018. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért írtam jelen időben és múlt időben is, mert most szakjogász képzésre járok :-)
2018. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!