Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába menjek tanulni...

Milyen iskolába menjek tanulni? 16/F

Figyelt kérdés

Egy kifejezetten sznob, és magamutogató gimnáziumba járok. Nem érzem itt jól magam, sőt, elég rosszul. Ez a stílus, ami itt van, nem az én lelki világomnak való. Zongorázom, és csak komolyzenét hallgatok, ami másoknak nem igen szimpatikus. Talán arrogáns, vagy monotonnak tűnik ez a környezetemben lévő embereknek, s ezzel a tudattal, hogy mások nem szeretnek, nem szeretnék itt lenni. De hová menjek? Milyen gimnáziumba?


-9.-es vagyok

-Zonográzom, de a szolfézst (sajnos!) abbahagytam, ezert abban le vagyok maradva

- nem vagyok egy túlságosan társas lény

- van német c1-em


Mit javasoltok?



2018. jan. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem vagy társas lény, és különbözöl a többiektől, akkor valószínűleg sehol sem fognak szeretni. Ha nyitsz kicsit mások felé, elfogadnak majd.
2018. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi? Ez nem megoldás... Egyedül nem merek döntést hozni...
2018. jan. 23. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első csak segíteni próbált. Elég paraszt dolog "ez nem megoldás"-sal elküldeni...


Mi nem dönthetünk helyetted.

2018. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:

Mutass nekik ütős klasszikus zenéket :)

A klasszikus zenészek egy része igen keményen rocker/metálos arc volt, persze a kornak megfelelően. Egy Beethoven holdfény szonáta 3. tétel, egy szinte tetszőleges Paganini, rengeteg Liszt - akár még az etűdök közül, pl a transzcendens etűdök közül valami, de rengeteg egyéb is. Igencsak zúzós zenék.


Ami azt illeti, aki az igényes metált szereti, az általában szereti a klasszikus zenét is. Aki a rappet, vagy épp dubstepet szereti, annak persze mindegy...


Ja és tanulj szolfézst. Komolyan. Fog az kelleni :)

2018. jan. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!