Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikus okj megszerzéséhez...

Grafikus okj megszerzéséhez milyen képességek kellenek?

Figyelt kérdés
Kell tudni rajzolni? Tulajdonképpen egy erre ráépülő okj érdekelne jobban, de sajna előtte el kell végezni valami "kapcsolódó" okj-t. Ez a Grafikus okj indul belátható időn belül, a többi csak ősszel indul, addigra beleőszülök a tétlenségbe... (dolgozom amúgy, de utálom, amit csinálok, ezért próbálok változtatni, és tanulni valamit) Talán ezt is tudnám lelkesen tanulni, csakhogy rajzolni nem különösebben tudok (értem én, hogy logótervezés, meg ilyenek, de ahhoz is kellene némi kézügyesség, nem?) És kellene ehhez egy jó számítógép, hogy fussanak rajta a programok? (Az enyém 600 éves.)
2018. jan. 23. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Én most egy ilyen képzésen vagyok, de előtte is művészetire jártam, ahol kötelező volt tanulmányrajzokat készíteni. Idén is van egy nap, amikor csak rajz van, jegyeket is kapunk. A számítógépeket itt az iskola biztosítja (én azért inkább hordom magammal a saját laptopomat). Szerintem attól, hogy valaki nem tud anatómiailag pontos rajzot készíteni, még lehet belőle jó alkalmazott grafikus. Kreativitás, szép érzék és némi informatikai tudás kell hozzá.
2018. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2018. jan. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!