Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lesz a pontszámítás?

Hogy lesz a pontszámítás?

Figyelt kérdés
Én 2019-ben fogok érettségizni és egyetemre felvételizni. Az ELTE TTK-ra szeretnék menni, matematikára, ahova kérnek egy emelt érettségit. Én úgy tudom, hogy 2019-ben az egyetemi felvételihez már kötelező lesz a nyelvvizsga. Arra vagyok kiváncsi, hogy akkor, hogy lesz a többletpont számítás, a kötelező emelt érettségire és nyelvvizsgára akkor nem fognak többletpontot számolni? Ahhoz, hogy többletpontom legyen akkor kell majd egy másik nyelvvizsga egy másik nyelvből vagy egy másik emelt érettségi egy másik tantárgyból?

2018. jan. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt?

Én idén fogok érettségizni,és nem hallottam ilyen változtatásról.

2018. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A suliban mondták
2018. jan. 25. 15:45
 3/5 A kérdező kommentje:
* a némettanár
2018. jan. 25. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

2020-tól lesz csak kötelező a nyelvvizsga, illetve egy emelt érettségi a felvételihez.


[link]

2018. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jan. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!