Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE alkalmazott közgazdaságta...

ELTE alkalmazott közgazdaságtan mellett felvehetek az ITK-ról programozási tárgyakat minorba?

Figyelt kérdés

Nem tudom, a bölcsészkarokon kívül van-e lehetőség erre. Tetszik az ELTECON, és nem szeretnék proginfóra menni (legalábbis most még nem), de kicsit barátkoznék a programozással. Az közgázos matek elegendő előfeltétel - ha egyáltalán van előfeltétele - a programozáshoz? Fel tudok venni egy másik karról tárgyakat, anélkül, hogy párhuzamosan végezném mindkettőt? Ha igen, hogyan és hány kredit értékben? Valaki csinált már ilyet?


Mit gondoltok, van ennek így értelme? Arra gondoltam, ha időközben megtetszik az infó, gazdinfó MSc-t csinálok utána, és akkor lesz infóból is kreditem. Vagy BCE gazdinfó?


Elsősorban az áthallgatásról szeretnék infót kérni. Kérem, csak az válaszoljon, aki oda jár, vagy releváns tudással rendelkezik a dologról, nem pedig trollkodni szeretne. Köszönöm.



2018. jan. 25. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bölcsészkarra járok, de tudtommal csak nálunk van minor. Erősítsen meg más is, de én így tudom.
2018. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szabadon választhatóként fel tudod venni az összes kar összes tárgyát összesen tíz kredit értékben. Célszerűen először az IK-sok első féléves bevezető tárgyát veszed fel; annak nincs előfeltétele.


A programozással barátkozáshoz nem kell, hogy fel is vedd a tárgyakat, bejárhatsz az előadásokra anélkül is, illetve tanulhatsz önállóan.

Minor valóban nincs, csak a BTK-n, úgyhogy ha papírt (neptun-bejegyzést) is akarsz az elvégzett tárgyakról, akkor ez az egyetlen lehetőség.

2018. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!