Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti körülbelül hány órát...

Ti körülbelül hány órát jártatok/jártok magántanárhoz?

Figyelt kérdés
Esetleg ha Te vagy magántanár, akkor mennyit foglalkoztok egy-egy diákkal? Persze egyénfüggő is, de egy körülbelüli érték érdekelne.

2018. jan. 25. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én matekra járok heti kétszer.
2018. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Angol heti 1 és spanyol heti 1. Matekból meg 2 hetente 1-4 óra között.
2018. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 25. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Angol heti kettő volt (nyelvből szerintem ennyi kell minimum), matek heti egy (nagyon sok példát megoldottam otthon, csak mankónak kellett ahhoz a néhányhoz hetente, ami nem ment egyedül).
2018. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Milyen időtartamra tervezitek? Történelemre jár valaki közületek?
2018. jan. 25. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:

2# vagyok. A nyelveket biztos megtartanám érettségiig-ha nem tovább-és lehet meg is emelném egy idő után. A matekot szintén megtartanám, de az óraszámokat belőle biztos, hogy nem növelném és csak az érettségiig kellene.

Töriből szerintem elég 1-2 óra, de ez függ a szintedtől is. Ha nehezen érteném, akkor több, ha könnyebben akkor meg elég 1. Nekem ezért van a matek 1-4 óra között, mert ingadozik a tudásom.

2018. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: mindkettő egy-egy év volt a nyelvvizsga, illetve az emelt érettségi előtt.
2018. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek, köszi! :)
2018. jan. 26. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem általános iskolában is volt egy idő amikor kellett, most érettségizek és végig jártam középsuliban is. 9.- ben év végén megbuktam, mert nem nagyon volt erre keret és év vége fele kezdtem el újra járni, de annyi idő alatt nem tudtam kijavítani, úgyhogy nyáron végig járnom kellett, de nagyon jól sikerült a pótvizsga.

A matektanárunk nem tud tanítani, ezért a fele osztály külön órákra jár. Ez azért nem olyan olcsó dolog, és hát aki nem engedheti meg magának, annak szop@s..A tanár meg végig van sértődve, hogy külön tanárhoz járunk:D

Mára a matek érettségi, amitől a legkevésbé félek, mert abból ha az alap feladatokat megcsinálom meg a nehezezebbekből párat, akkor nagy baj már nem lehet. A töri már nagyobb gondot jelent nekem. Totál össze vagyok keveredve, nem látom az összefüggéseket, nem tudom mi miért van. Egyesek úgy látják, hogy csak mese, de nekem nagyon nem:D Mostanában a zanza tv-s videók adnak valami segítséget legalább. Ha gondolod te is körülnézhetsz ott:D

2018. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!