Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire jelentkezzek ha körülbelü...

Mire jelentkezzek ha körülbelül 300 pontom lesz?

Figyelt kérdés
Szakközépbe 4.-es vagyok gépész szakon és pesten szeretnék egyetemre menni. Milyen szakra menjek hogy fel is vegyenek és keresett is? Gépészmérnök az egyértelmű hogy játszik de mi van még aminek érdemes mostanság menni?
2017. nov. 18. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Nem rég voltunk gyakorlaton a BME egyik gépészmérnöki laborjában. Nagyon ajánlgatták, hogy aki szeret programozni, nyugodtan menjen hozzájuk diptervre/szakdogára. :D Szóval, ha szereted a szakmád, a szoftverfejlesztés akkor is egy jó irány lehet. És a BME-s mérnökinfó kivételével mindegyikre 300 körül szokott lenni a pontszám. Ha meg esetleg felvesznek az ELTE-re, semmi nem akadályoz meg, hogy akár a BME-n szakdolgozz.
2017. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami érdemes és a profilodba vág: infós/mérnök szakok.

Ha vidéki egyetem, akkor a pontod is bőven elég lesz.

2017. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom infos szakokhoz mindenhova követelmény az info érettségi 😕
2017. nov. 19. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én matek és fizikával mentem mérnökinfora.
2017. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!