Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járt valaki kórház által...

Járt valaki kórház által indított ápoló képzésre?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy segédápolóként vennének fel dolgozni és közbe beiskoláznának. De ez a gyakorlatban hogy néz ki hány nap suli/munka? Aki így végezte el ezt a képzést tudna nekem mesélni erről?

2018. jan. 26. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy offolok. Megkérdezhetném, melyik kórházról van szó? Jahn Ferenc? Én is segédápolóként szeretnék bejutni hozzájuk. Anno kaptam egy lehetőséget, hogy engem is beiskoláznának nővér okj-ra, de sajnos nem éltem vele :(
2018. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem ez egy vidéki kórházban lenne. E-mailbe írták ezt nekem. Márciusba kell jelentkezni és szeptembertől indul. Pár évente szoktak ilyet indítani csak nem találtam semmi információt róla neten. Kérdezd meg akkor hátha ott is indul. Mondjuk Pesten nem tudom, ott alapból van több eü-s szakközép, nálunk nem mindig lesz meg a megfelelő jelentkező, mint ahogy tavaly ősszel se, ápolókból meg hiány van gondolom ezért találták ezt ki.
2018. jan. 26. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de melyik megye?
2018. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fejér
2018. jan. 26. 12:00
 5/5 anonim válasza:
mindegyik aki küld képzésre raulba vagy kanizsaiba küld azzal van a legtöbb kórháznak szerződése.. nagyon kevés aki tanfolyamira küld..
2018. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!