Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jogosan vittem be a páromat a...

Jogosan vittem be a páromat a kórházba? Elhihetem, hogy az orvos által felírt gyógyszer miatt produkálja ezeket a tüneteket, vagy gondoljak valami egészen másra?

Figyelt kérdés

A párom (21n) a héten volt egy elég jó nevű, 'nagy koponya' pszichiáternél, aki gyógyszert is írt fel neki. Ma vette be, állítása szerint, úgy, ahogy az orvos előírta.


Viszont, mire haza értem nagyon rossz állapotban volt. Lesápadt, leizzadt, nagyon kába volt, lassabb volt a beszéde, majd elaludt, szóval kellett tartanom, hogy ne aludjon el. Azt mondta, szédül, gyenge. Hányt is.


Nagyon megijedtem, félem, hogy begyógyszerezte magát, ezért behoztam a kórházba. Második infúziót kapja, alszik.


Ti elhinnétek, hogy a pszichiáter által felírt gyógyszer váltotta ki nála ezeket a tüneteket? Öngyilkosságra utaló jelek nem voltak.


Ffi



2015. aug. 16. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Lehet, hogy gyógyszermellékhatás, de ha az ilyen súlyos, akkor is be kell menni. Rá van minden gyógyszerre írva.
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
igen el hinném ! ezek a dili bogyók többet ártanak mint használnak
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de sokszor nincsenek "jelek".

Jól tetted mindenképp hogy bevitted, nem tudhatjuk mi történt, a lényeg hogy orvosra volt szüksége.


Ha problémái vannak előbb menjen pszichológushoz, ne rögtön pszichiáterhez. Ha rajtam múlna nem is mehetne senki pszichológus véleménye nélkül....

amúgy lehet megnéztem volna mennyi adag hiányzik a gyógyszerből, vagy ilyesmi. az orvosok remélem tudják vagy kivizsgálták mit vett be és feltehetően mennyit.


Remélem nemsokára jobban lesz a barátnőd.

2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2: hülyeség, hogy többet ártanak mint használnak. Ha egy egészséges ember veszi be, annak nyilván rossz. De aki tényleg rá van szorulva, az jobb ha beveszi. Gyakran csak rövid ideig kell szedni, és rendbe is jön az illető.
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudjuk milyen gyógyszer. Úgy tűnik, 2 szem hiányzik belőle
2015. aug. 16. 21:23
 6/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen gyógyszert írt fel neki, én pár éve antidepresszánst kaptam, én is nagyon álmos lettem tőle, napközben délben is majdnem elaludtam! A szívem is éreztem ahogy a mellkasomban erősebben dobog. Elég félelmetes volt ez a két dolog együtt, abba is hagytam a szedését. A pszichiátert is otthagytam, a gyógyszert is kidobtam, ezeket a gyógyszereket nem szabad beszedni, kb olyanok, mint a drog, de ez csak az én véleményem.
2015. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anno én csak egy közepesen erős gyógyszertől produkáltam ugyanezeket a tüneteket, pedig az előírt egy szemet vettem be. Hánytam, kiszáradtam, kába voltam, ájultan talált meg a párom itthon. 3 napig voltam infúzión, szóval nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni, sajnos az ilyen gyógyszerek sokaknál váltanak ki hasonló mellékhatásokat. 24N
2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"elég jó nevű, 'nagy koponya' pszichiáter" konkrétan ki?!, csak hogy okoljunk belőle...
2015. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Csernus?
2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a zoloftnak elofordul ilyen mellekhatasa, de ez csak egy otlet.
2016. jan. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!