Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezően pénzügy számvitel...

Levelezően pénzügy számvitel a pannon egyetemen. Van tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem igazából az,hogy 28 évesen munka mellett nem ciki-e elkezdeni? Illetve,hogy matekból nem voltam jó,de a szorgalmammal sose volt baj. Ha szorgalmasan neki fekszem,akkor meglehet tanulni a matekot? Szeretnék könyvelő lenni vagy valami ilyesmivel foglalkozni :)

A pannonon elfogadnák pár tárgyamat.


2018. jan. 30. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak könyvelő szeretnél lenni, akkor ne alapszakkal szívj.

Oda elég egy OKJ vagy FOSZK is.

Sokkal könnyebb(nincs matek, statisztika, és a többi még mateknál is nehezebb tantárgy: mikro,makro, magasabb szintű pénzügy, stb.) Meg a sok kiegészítő tantárgy.

2018. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fcsenike válasza:
Szia, kicsit sem ciki, hogy tanulni akarsz. Az a ciki hogy azt hiszed ciki :D. Én is 28 vagyok és gondolkodtam, hogy könyvelő szeretnék lenni. NEkem van rokonom, akinek könyvelő irodái vannak és csak diplomásokat vesz fel. Azért oda kell egy értelmi szint. Egy OKJ-val nem lesz jó melód. HAjrá, kitartás!De nem muszáj pénzügy számvitelre menned, bármelyik gazdálkodási és menedzsment szak is jó.
2018. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nappalin tanultam PSZ-t a Pannonon, de ugyanazok a tárgyak szóval nagyjából talán tudok segíteni. :) Nem ciki elkezdeni, viszont első félévben van egy matekos tárgy amin sokan buknak, ha nem vagy jó belőle lehet kelleni fog egy magántanár hozzá. Levelezőn tömbbe adnak le egyszerre több matekórát, nappalin is nehéz volt követni, de úgy valószínűleg nehezebb. Nappalin mindig volt egy hét gyakorolni, problémás feladatokhoz időben lehetett segítséget kérni a tanártól. Levelezőn viszont hetek telnek el közben, jobban magadra vagy utalva.


2# Könyvelő gazdmenes diplomával??? A mérlegképes tanfolyamon többet megtanulna a számvitelről mint egy gazdmenes, akinek 3,5 év alatt van 3 számviteles tárgya. A legtöbb könyvelőirodába elég a mérlegképes tanfolyam, aki diplomát kér meg nem adja PSZ-nél lejebb.

2018. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!