Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozat kiskorúnak?

Mikogabi1223 kérdése:

Levelező tagozat kiskorúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskorú vagyok és most születik majd meg az első gyermekem! Az lenne a kérdésem hogy levelező tagozatra el tudodk menni kiskorúként? Budapest és környékére gondolok!

A válaszokat előre is köszönöm, az oltogatós és negatív kommentek nem érdekelnek!



2018. jan. 31. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Kiskorú? Első gyerek? Oké XD

Szerintem kérj magántanulói jogviszonyt, és akkor otthon tanulhatsz, majd osztályozó vizsgát tehetsz, de a neccesebb tantárgyakra ha gondolod bejárhatsz így is.


PS: Legalább még együtt vagy az apával? Nem a legjobb ötlet ilyenkor gyereket vállalni, de respect hogy vállalod a felelösséget és nem abortusszal ölöd meg!

15/L

2018. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Tehát nem vagy még 14, és már gyereket vársz?

Menj magántanulónak.

2018. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze ha Gabi a neve akkor biztos ő szüli a gyereket...
2018. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval 14 alatt vagy? Az kemény!


Nem inkább fiatalkorúra gondolsz? Nem mindegy ám!

2018. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gabi lehet Gabriella is, úgyhogy miért ne szülhetne gyereket?
2018. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Álljunk meg! Ha kiskorú vagyok akkor 18 alatt vagyok! 17 éves vagyok ha nagyon kell ez! Es igen együtt vagyok az apával és lány vagyok!

Sietnem kell a sulival és nekem levelező tagozat kell!

A negatív kommenteket jelentem továbbra is

2018. febr. 1. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolába jársz és hány osztályt végeztél el?
2018. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
14 év alatt vagy kiskorú, 18 és 14 között fiatalkorú, ekkor jogilag korlátozottan már cselekvőképesnek számítasz. Többek között azért is fontos, mert ha 14 éves korod előtt estél volna teherbe egy idősebb apától, az bűncselekménynek számított volna. Középiskolában levelező tagozat nincs. Kérelmezd a magántanulói státuszodat a középiskoládban, ha erre gondolsz, hiszen felteszem, hogy még nem érettségiztél le.
2018. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok, nem értem minek kellett lepontozni, amikor normális választ írtam... mindegy, akkor visszatérek a trollkodáshoz, és újra felviszem magam 85%-ra, ha azt úgyis jobban értékelik XD
2018. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!