Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennyi ponttal és...

Szerintetek ennyi ponttal és ilyen jegyekkel hova vesznek fel? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.-os lány vagyok tegnap irtam a felvételit ami elég rosszul sikerült..még nem tudom a pontos eredményeket de a matek olyan 18 körül lesz a magyar pedig kb 47 szóval összesen olyan 65..a jegyeim szerintem jók mindenből ötös vagyok (néhány tantárgyból kitűnő), csak kémiából vagyok négyes de az elvileg nem nagyon kell sehova..szerintetek ilyen eredményekkel hova vesznek fel?? Ezek a gimik Pesten vannak, ezeket jelölöm meg ( nem sorrendben vannak)

Mivel spanyolt szeretnék tanulni ezek jönnek szóba:

Babits,Xantus,Madach,Vaci Madach,Szinyei,Veres Péter,VIK,Vorosmarty

Ha hem vesznek fel a fentiek egyikebe akkor viszont ezek kozu szeretnek valasztani,itt nemetet tanulnek:

Konyves,Brody,Csokonai,Karolyi,Radnoti(dunakeszi)



Kerlek segitsetek,irjatok velemenyeket esetleg tapasztalatokat es ha tudtok olyan gimiket ahol van eselyem...Előre is köszönöm!! :)



2018. jan. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A Verse Péterbe, sajnálom, hogy ezt mondom, de nem sok az esély, max. szóbelire hívnak be, ennyit tudok mondani. Tavaly például elég magas volt a határ. Xantusnál eléggé alacsony, az meglehet, Vörösmarty nagyon tagozat függő.
2018. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Veres Péter
2018. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat.. A veres peterbe nem igazan szeretnek menni csak talaltam de messze is van úgyhogy az akkor kilőve.. A tobbirol tudnal meg velemenyt mondani?? Foleg a Babits spanyoljarol??
2018. jan. 22. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyves, Babits, Xantus valószínű.
2018. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2018. jan. 22. 20:50
 6/7 timiandi ***** válasza:
Szerintem a Színyei és Vörösmarty elég esélyes. Egyébként ez nagyon függ attól, hogy hanyadik helyre jelölsz valamit és attól is függ, hogy mennyien jelentkeznek abba az iskolába, ahiva szeretnél menni. Egyébként ( magamból kiindulva ) szerintem számold át a matekot, én pl. amikor először átnéztem a magyart akkor 28 lett fogalmazás nélkül, majd másodszorra 33, mert kihagytam egy majdnem egész feladatot. Sok sikert!
2018. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2018. jan. 22. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!