Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van Budapesten a Szent István...

Van Budapesten a Szent István Egyetemnek turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzése?

Figyelt kérdés
A Felvi.hu-n találtam ilyen lehetőséget, viszont az egyetem oldalán csak Gödöllőt említi meg,sehol nem találok arra vonatkozó információt,hogy Budapesten is lenne ilyen képzés. Valaki esetleg tudna segíteni ezzel kapcsolatban?

2018. febr. 1. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

van

[link]

2018. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is ezt néztem, de nem vagyok teljesen biztos benne,mert itt meg csak Gödöllőt írja a képzési helynél, míg az alapképzési szakoknál felsorolja, hogy "képzési hely: Gödöllő,Budapest"

[link]

2018. febr. 1. 17:47
 3/6 anonim válasza:
Van, én is oda járok. Mi vagyunk az első foszkosok a BKH-n (Budapesti Képzési Hely) :)
2018. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki járt oda?
2018. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, a bp-i képzési hely

hol található pontosan?

2018. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerület/ utca
2018. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!