Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikai Szakgimnázium,...

Viks78 kérdése:

Informatikai Szakgimnázium, melyikbe érdemes, van-e esély?

Figyelt kérdés
Adott 4 középiskola Ganz Ábrahám, Hengersor, Pogány Frigyes, Trefort Ágoston. Mind a négy informatikai suli. Egy 4-es átlagú gyerek 45 pontos írásbeli vizsgával, van értelme megpróbálni?
2018. febr. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most vagyok végzős a Trefortban. Ide csak a kéttannyelvű szakra érdemes jönni, a többi felejtős. (Leírom, ha nagyon érdekel, hogy miért.)


Hengersorba és Ganzba mentek azok az osztálytársaim, akik itt megbuktak, szó nélkül átvették őket 6 tantárgyi bukással. Szóval azok méggyengébbek.


Pogányban meg drogoznak, sok a lezüllött alak, azt semmiképp nem ajánlom.

2018. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha most kéne újra felvételiznem középsuliba, nem jönnék mégegyszer a Trefortba. Ha infós szakra akarsz menni, akkor én a helyedbe a Neumann János szakgimit, és a Petrik Lajos szakgimit jelölném meg. Azok színvonalasak.
2018. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen! Igaza van az előzőnek. Meg még a Verebély László sulit nézd meg.
2018. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!