Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lesz a Bursa Hungarica...

Mi lesz a Bursa Hungarica Ösztöndíj pályázatommal?

Figyelt kérdés

Novemberben igényeltem meg is kaptam leghamarabb márciustó folyósítják. FOSZ-en tanulok júniusig van jogviszonyom és írták a levélbe h 10 hónapig folyósítják akkor nekem (márc, ápr, máj., júniusban ?) és ha esetleg küldenék július, augusztus, szeptember akkor nekem azt a pénz vissza kell fizetnem mert nincs érvényes jogviszonyom ?

Ill. fogok jelentkezni most alapszakra és ha felvesznek akk szeptembertől lesz újra jogviszonyom ... de ha nem vesznek fel akkor a nyári pénzt vissza kellene fizetnem ? Vagy ha megszűnik júniusban a jogviszonyom automatikusan nem is fogják folyósítani ?


2018. febr. 2. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam ez ugyben a hivatalban, aprilis elejen fog jonni a penz Neptunon keresztul. Nem kell visszafizetned, visszamenoleg megkapod a tanevre a penzt. Nyaron nem jar. Juniusra azert kapsz, mert akkor meg vannak vizsgak. Kovetkezo tanevtol ujra kell igenyelni. Csak egy evre szol a Bursa.
2018. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a választ!

Én ma próbálkoztam a Polgármesteri Hivatalba

Ők irányítottak a TO-ra de ők NEM TUDJÁK -.- a bursát keressem fel -.- nem tudom ők minek ülnek ott mert általában " semmit nem tudnak "

És ha nem vennének fel engem alapszakra akkor április, május, június 3x fogom kapni az összeget és " ennyi ? " ?

2018. febr. 2. 16:51
 3/6 A kérdező kommentje:

novemberben igényeltem akkor lehet h a most 2017 / 18-ra ( szept, okt, nov, dec, jan, febr, márc, ápr,május júniusra) megkapom az összeget ? vagy " csak amit áprilistól folyóstanak? tehát április, május, június háromszori összeg ? abban az esetben ha nem tanulok tovább

Bocsi a sok kérdésért de ma voltam a hivatalban is és a suliban is és nem tudtak válaszolni :(

2018. febr. 2. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de megkapod szeptembertol visszamenoleg egy osszegben aprilisban, a fennmaradot juniusig havonta
2018. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyarra semmikeppen se jar, indul elolrol az egesz, ha tovabbtanulsz, oktober-november kornyeken az intezkedessel, mint most. Nem lesz semmi, ha nem vesznek fel, nyugi
2018. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. febr. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!