Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bursa Hungarica:Önkormányzat...

Bursa Hungarica:Önkormányzat által kért mellékletek feltöltésének problémája, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelentkezni szeretnék a Bursa Hungarica pályázatra. Voltam bent önkormányzatban egyeztetni, mi kell hozzá, megállapodtunk bizonyos papírokban, amiket egyrészt el kell vinni önkormányzatba, másrészt fel kellene tölteni az eper.hu oldalra a személyes profilba tömörített formátumban.

Csakhogy,

"Önkormányzat által kért kötelező mellékletek

Önkormányzat által feltöltött dokumentum (melléklet)" résznél a hivatkozásnak tűnő valaminél nekem nem működik. Nem tudok bele kattintani, se mást csinálni vele, hogy fel tudjam ezeket a dokumentumokat tölteni. Másvalaki találkozott-e ilyennel? Vagy esetleg ez normális, és másik felületen kell majd a csatolmányokat feltölteni? Válaszokat köszönöm.



#probléma #Hungarica #papír #önkormányzat #melléklet #Bursa Hungarica #melléklet feltöltése #hivatkozás nem működik
2013. okt. 30. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én se, nagy rakás fos ez az oldal.
2013. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én sem tudok semmit feltölteni...

szólj ha valamire jutottál! én is szólok ha valamit megtudtam! ;)

2013. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, azóta sikerült kiderítenem az önkormányzatban, hogy azért nem tudtam az oldalon feltölteni, mert az itteni önkormányzat ezt nem kérte. Úgy lehet intézni a dolgot, hogy az eper.hu oldalon a regisztrációdban kitöltőd az üres mezőket, hogy miért kéred a támogatást stb., utána rákattintasz a nyomtatásra, és kinyomtatva elviszed az önkormányzatba a MELLÉKLETEKKEL együtt, és így elfogadják.
2013. nov. 8. 08:01
 4/4 anonim válasza:
Napközben én is utána jártam. valószínűleg nálunk sem kell semmi extra akkor ha nem enged feltölteni fájlt. A többi ugyanaz ja!
2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!