! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. Orvos akartam lenni, de a reál oldalam nagyon trágya, a kémia számítások nem mentek. Végignéztem már annyi szakot, egészségtudományi kart, fe egyik szakma sem keltette fel az érdeklôdésem. Most félek, hogy nem fogok tudni majd sehol se dolgozni. Szeretnék diplomát, de jogi meg gazdasági dolgok nem érdekelnek. Mit csináljak?

2018. febr. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad bölcsészet, történelem, magyar, pedagógia...
2018. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógia esetleg. Ott is embereknek kell segíteni, de nem kellenek a reál tárgyak.
2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kémiában csak a számolás nem megy akkor fel ne add! Azt csak be kell gyakorolni. Egyik ismerősömnek sem ment, ő 1 évig minden nap 20! feladatot megcsinált, az érettségim max pontot kapott a számolásokra. Jó nyilván ez azért elég sok, de ha csak heti 3 nap 1 órát rászánsz, akkor simán meglesz. Ötösöm lesz kémiából című feladattár nagyon jó, a különböző tipusú feladatok fokozatosan nehezednek, így nem egyből állsz neki a durvább példáknak. Egyetemen már nem lesz ilyen számolás.
2018. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) utolsó válaszoló neked különösképpen!!
2018. febr. 3. 12:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!