Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon jó vagyok matematikából és fizikából, meg rajzból is. Az egyik nap az egyik osztálytársam mondta hogy "jól rajzolok mi szeretnék lenni mérnök?" Én meg mondtam hogy nem, de utána elgondolkodtam. A matek meg a rajz ténylegegy de nem gondolom hogy mérnök szeretnék lenni. Legyek? Ne legyek? Mit tegyek?

2018. febr. 4. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is dönsd el,hogy tényleg mérnök akarsz lenni.Mert ez nagy felelősség is.Másodszor,ha tényleg az akarsz lenni,milyen terület érdekel ezen belül?Villamosságtan,gépészet,mechanika,robotika stb...Ha ez meg van és pl eldöntötted,hogy mondjuk tegyük fel érdekel a robotika és ezért mechatronika mérnök akarsz lenni,utána már csak az egyetem a kérdés,hogy neked melyik a legjobb választás pl:Bme vagy Óe...

Szóval azt válaszd,ha tényleg szeretnél mérnök lenni,amelyik területed szereted pl a fizikán belül.De,ha rajz érdekel,akkor pl.gépész mérnök,bár ehhez közel sem elég a rajz...

2018. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!