Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Milyen egyetemre...

Mi legyek? Milyen egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Szeretem a törit , magyart, bioszt esetleg még a tesit is. Jogász nem akarok lenni,arra már gondoltam..

2018. febr. 5. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A biosszal önmagában nem tudsz kezdeni semmit, csak akkor ,ha szereted mellé a matekot,kémiát,fizikát is. Ezek eléggé együtt járnak, nem nagyon van olyan egyetemi szak,ahol csak biosz lenne, a többi természettudományi tárgy is van mindig.

A törivel és a magyarral már tudsz kezdeni valamit, btk,ájk karokon tudsz nézelődni melyik szimpatikus.

Esetleg nyelvek nem érdekelnek? Egy nyelv szakon pl lenne az adott nyelv történelme és irodalma is, lehet érdekelne az ilyesmi, nem?


Vagy a jolly joker még a tanár szak.

Lehetnél bármilyen tanár,akár biosz-töri is,ha az tetszik. Ha illik hozzád, szeretnéd,akkor nem rossz döntés.

2018. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nekem való a tanár szak. Oroszt tanulok 2 éve meg angolt, abból lassan nyelvvizsga is lesz.
2018. febr. 6. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!