Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden álmom hogy pszichológus...

Minden álmom hogy pszichológus legyek, aki egyetemre oda felvételizett milyen érettségi eredményei voltak, és miből?

Figyelt kérdés
kérem keressetek meg.

2017. jan. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

PTE-n vagyok,duplázással.

Magyar : 83, biosz 91.

2017. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
közép mindkettő?
2017. jan. 30. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

kettőt kell választani: biológia v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(ezek közül legalább az egyiket egyet emelt szinten kell teljesíteni)


nekem 86% töri emelt

és 88% angol emelt


így jutottam be; de volt, aki csak az egyikből csinált emeltet, mert kapott pontokat hátrányos helyzet miatt meg stb. én nem kaptam semmilyen plusz pontot, ezért kellett kettő emeltet csinálnom

2017. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is dupláztam, ezeket vittem: 87%-os magyar közép, 97%-os emelt angol + felsőfokú nyelvvizsga egy másik nyelvből.
2017. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Garpe ***** válasza:

SZia :)

Én az ELTE-PPK-ra járok. Dupláztam (lusta vagyok nem tudok magolni ;) ):

EMLET töri 90%, közép Angol 92% + Angol C1.

2017. febr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BIGWIZ ***** válasza:
474 pontom lett, idén felvételizek, emelt töri 92, emelt angol 95
2017. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!