Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lett valakinek ennyire rossz...

Lett valakinek ennyire rossz a felvételi?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés pontot értem el a központi írásbelin.

Nem értem ez miért lehetett mert nagyon sokat tanultam, de mégis csak 33 pontot értem el összesen. 5 pont lett a matek és 28 a magyar. Lett bárkinek hasonló vagy talán még rosszabb? Kérlek benneteket ne írjatok sokkal jobb eredményeket mert már Így is padlón vagyok.



2018. febr. 6. 05:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Osztály társaim 3 pont matek 29 magyar 4 pont matek 20 pont magyar 13 matek 28 magyar

26 magyar pont matek

2018. febr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 timiandi ***** válasza:
33%
1. válaszoló: a 29 pont matek nem rossz.
2018. febr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sehol nem írták a 29 pont matekot
2018. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Mar az is gyanus, h h lett a magyarod igy 28... 😬😬😬😬

Amugy nyugi, mostmar teljesen mindegy! Kar utolag aggodni rajta. Nalunk anno volt olyan, aki 2 pontos matekot,3 pontos magyart irt.... szerinted o hogy erezte magat? Elmondom, semmit nem befolyasolt, teljesen atlagos elete van, szakmat csinalt, el. Volt tobb olyan is, aki nagyon jol teljesitett, az egyikuk egy gyari munkas azota, a masikuk munkanelkuli alkesz roncs, pedig mindketto egyetemet Vegzett... ezzel csak azt akarom mondani h ez a 2 eredmeny most talan hatasssl lesz pl a kozepsuli valasztasodra, de meg csak 14 vagy, csunya lenne itt feladni! Majd atkuzdod magad egy jobba!

2018. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne keseredj el. Most ezzel kell kezdeni valamit. A bizid milyen lett? Ha az jó akkor van még esély szakgimibe menni. Jó szóbelivel is szerezhetsz még pontokat! Nem szabad feladni szállj be a versenybe! Hajrá!
2018. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Zrínyi Miklós gimnáziumba pl jelentkezhetsz. Ott egyik tagozaton csak a magyart duplázzák a többin meg vitt ponttal vesznek fel. Nem egy extra hely, de azért aki akar tud tanulni, szakközépnél jobb. 33 ponttal még ilyen gyűjtő szakgimikbe mehetsz mint Georgio Perlasca pl.
2018. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Helyesbítek, vitt pont + magyar központit duplázzák a Zríünyiben minden tagozaton. A matekot nem veszik figyelembe. Máris 56 pontod van 😉
2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen művészetibe mennék de most nagyon parázok hogy nem fognak felvenni sehova.

Természetesen elsősorban a kisképzőt jelöltem meg és előkészítőre is jártam majdnem 3 évig, de kizárt hogy ilyen pontokkal felvesznek bármennyire tudok rajzolni.

A második helyen a Jaschik Álmos áll, de már az sem biztos hogy oda felvesznek. Akkor nem tudom mihez kezdjek magammal.

(Az átlagom kb 3,6)

2018. febr. 8. 01:03
 9/10 A kérdező kommentje:

#4

Magyarból valahogy mindig jó voltam,

de a matekra nagyon durván rá paráztam.

Meg úgy az egészet nagyon túl izgultam, ez volt a legrosszabb amit tehettem.

2018. febr. 8. 01:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A Jelky András Szakgimit még megpróbálhatod, oda nem kellett tavaly túl sok pont.
2018. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!