Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok Budapesti Kereskede...

Monyi15 kérdése:

Mondanátok Budapesti Kereskedelmi Iskolákat?

Figyelt kérdés
Cukrászat érdekelne. Kizárólag 2 éves SZAKKÖZEPES OKJ!

#OKJ #Bp suli
2018. febr. 6. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:

írd be google-be

okj-s cukrászképzés

cukrász szakma

cukrász oktatás

cukrász okj

cukrász tanfolyam

cukrásziskola

cukrászképző

cukrász szakképesítés

ilyesmikre keressél rá.

2018. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*amúgy nem tudom, hogy olyan formában létezik-e amilyet te szeretnél. Hogy két éves és szakközépiskolás


Ami ilyenre van specializálódva, az szerintem 4 éves és kezdetektől sütnek, oda 14-évek kortól kb 19 -ig mennek


Ami meg 2 éves az meg valszeg nem szakközepes, de lehet, hogy azt is el tudod végezni államilag támogatottan. A magánsulik sem zárkóznak el előle, hogy az első szakmád ingyen csináld; én voltam olyan helyen, de nemtom, mik voltak a feltételek. Szal lehet azé, hogy nem mindenkinek.

2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*úgy volt kiírva h ingyenes érdeklődöm. De én nem érdeklődtem, mert akkoriban még 1 okj-t lehetett csinálni ingyenesen, úgyhogy gondoltam valszeg rám nem vonatkozik. Aztán amúgy lehet, hogy de, mert pl félárva lettem közben és nem vagyunk amúgy se gazdag család; szal gondolom, hogy ilyen szociális feltételei lehettek. Vagy esetleg pl messze lakik, és még nincs egy okj-je se. Vagy akár valami rokkant esetleg; vagy mittomén, ilyesmikre gondolok.
2018. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászod!:)
2018. febr. 7. 06:38
 5/5 A kérdező kommentje:
*válaszod :DD
2018. febr. 7. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!