Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógiát tanulnék de...

Dorkaa_98 kérdése:

Gyógypedagógiát tanulnék de nem tudom melyik iskolákat jelöljem meg. Eddig Szegedre és Egerre gondoltam, az ELTE annyira nem vonzz. Melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, ahol indul olyan szakirány, amire szeretnél menni.


Szegeden ezek indulnak: értelmileg akadályozottak pedagógiája, tanulàsban akadályozottak pedagógiája, logopédia.

Egerben pedig ezek (ha elindul 2018-ban, mert ez egy új szak lenne): logopédia, pszichopedagógia.

Ebből a két lehetőségből én Szegedet választanám, mert régebb óta folyik a képzés és sok jót hallottam a szegedi egyetemi oktatásról.


De ha téged a hallássérültek pedagógiája, látássérültek pedagógiája, autizmus spektrum pedagógiája vagy esetleg a szomatopedagógia érdekel, akkor az ELTÉ-t válaszd, mert csak ott indulnak ezek a szakirányok.

Én az ELTÉ-re járok, szóval ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2018. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Szegedre járok,de az ELTE-t javaslom neked.
2018. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!