Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket gimnáziumot válasszam?

Melyiket gimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés

Jókai Mór Gimnáziumot vagy a Dobó Katalin Gimnáziumot?(Komárom-Esztergom megye)Most vagyok 7.-dikes.

Hol kell többet tanulni?Melyik a jobb?Ha valamelyikbe jártál mesélj róla:D

Köszönöm szépen annak aki tud valamit mondani!:)



2018. febr. 6. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
4,33 átlagom.
2018. febr. 6. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el mindkettőbe a nyílt napokon. Utána dönts! Nagyon sokat gyakorolj a központi felvételire! Már most elkezdheted az előző évek feladatsorait kitöltögetni! Kár hogy én nem ezt tettem. Így kevés volt az idő rákészülni pedig jártam külön előkészítőre és magán tanárhoz is. Mégis lehetett volna jobb az eredményem. Sok sikert jövőre!
2018. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) igy lesz.Már elkezdtem kitöltögetni a tavalyi központikat.:D
2018. márc. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!