Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha sebész szereznék lenni...

Ha sebész szereznék lenni melyik gimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, ahol a legerősebb biosz-kémia tagozat indul.
2013. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem is a tagozatost válaszd!

Úgy értem, a tagozatos osztályt.

2013. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van konkrét elképzelésed, hogy a jövőben mivel szeretnél foglalkozni, és ez csak ilyen komoly (orvosi) egyetemmel valósítható meg, akkor mindenképpen egy erős, ahogy az előttem szóló írta, biológia-kémia vagy fizika tagozatos gimnáziumba menjél. Az sem baj, ha sima általános képzésre mész, és utolsó két évben felveszed a két természettudományos tárgyat faktnak. De, szerintem az első megoldás kedvezőbb.

Melyik gimnáziumot? Hm. Az attól függ, milyen az átlagod, és hogy hol laksz. Bár, ha sebész szeretnél lenni, akkor feltételezem, nem vagy 'hülyegyerek'. Ha Budapest közelében laksz, akkor ajánlom az Apáczay-t, Szent Lászlót, és az erős gimiket. Pécsett található a szintén erős Babits, valamint Győrben az országos 3. Révai Miklós Gimnázium. És egy kis reklám : Mosonmagyaróváron található az Észak-dunántúli régió kiemelkedő iskolája, a Kossuth Lajos Gimnázium, ami bár kevésbé neves, mégis nagyszerű, színvonalas oktatás zajlik az intézmény falai között. Most nyert egy pályázatot, és 320 millióból tudományos laborral bővítik ki. Sok sikert az iskolaválasztáshoz!

2013. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LjCsontos válasza:
Mindenek előtt oda, ahol megtanítanak figyelni arra amit csinálsz, és persze, hogy azt jól is csináld.
2013. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!