Melyik az a nyelvvizsga amelyiknek van felkészítője? Hol találom ezeket?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam h ha ilyenre elmegyek és ezt kifizetem akkor nagyobb az esélye annak hogy sikerül a nyelvvizsgám, tudom a tudás a lényeg szeretném is megszerezni és aktivan tartani a nyelvtudásom járok is külön órára és maradni is fogok hisz a felsőfok a cél egyszer de az még odébb van most viszont nagyon fontos lenne megszereznem a PAPIRT hogy bekerüljek egyetemre :(
2018. febr. 6. 20:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire valószínű az hogy ha kifizetem ezt a pénzt meg is lesz a nyelvvizsgám?
2018. febr. 6. 20:54
 2/4 anonim válasza:
A Telcnek biztos van nyelvvizsga előkészítője ahol direkt a nyelvvizsgára készítenek.(típus feladatok ,mit kell irni egy levelben..stb.)A kurzus végén irsz egy tesztet ,hogy teljesítetted e az adott szintet (amit néha igen jo indulatuan osztalyoznak) es arrol kapsz egy papirt ami termeszetesen nem er fel egy nyelvvizsgaval. Mas nyelvviszgakra is biztos van felkeszito tanfolyam angolbol biztosan.Ha nem nyelvvizsga elokeszito hanem mondjuk olyan ora kene mint az iskolai h szintemelo meg ilyenek akkor arra vannam nyelviskolak pl.: katedra metosz cosmopolitan de te is rakereshetsz
2018. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rákerestem de gondoltam hátha valaki jártasabb a témában köszi
2018. febr. 6. 22:49
 4/4 anonim válasza:

Az Euronak rohadt sok ingyenes anyaga van fent az oldalon, meg van ingyenes e-learning tanfolyam is, direkt a vizsgára. [link]

A Katedrában pl. mindig van Euro felkészítő.

2018. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!