Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha általános...

Mi van akkor ha általános jelentkezésbe felvesznek engem FOSZ-re de abban az 1 hónapban nekem megérkezik a nyelvvizsgám és augusztus elején jelentkezek pótfelvételivel alapszakra és felvesznek?

Figyelt kérdés
Nyilván az alapszakot választanám az a cél csak most februárban megjelölöm az alapszakot első helyre és utána a FOSZ-t nyáron megcsinálnám a nyelvvizsgát a május végit amit valószinű hogy júlis 12-ig nem tudok feltölteni nem lesz kézbesítve de aug 12-ig igen és tudom h fizetősre lehet ott már csak menni de oda " szereték " mert államisra nem lesz pontom..... túl nagy álom ez ?
2018. febr. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvételt nyersz valahová a sima felvételi eljárásban, akkor nem vagy jogosult pótfelvételizni.
2018. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a választ akkor ! ezt jó tudni hogy akkor a FOSZ-t meg se jelöljem mert alapszakra készülök a FOSZ mentsvár lett volna ( jelenleg azon tanulok pénzügy számvitel pénzintézeten és az alapszakját szeretném megcsinálni amihez kell a nyelvvizsga h felvegyenek és a pénzügy és számvitel vállalkozási szakirányon gondolkoztam mentsvárnak)


Köszönöm szépen !

2018. febr. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!