Melyik Budapesti nyelvi gimnáziumba menjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hamarosan gimnáziumba fogok menni, és szeretnék olyanba járni ahol nem magyarul tanitanak hanem németül vagy angolul. (Jelenleg mindkét nyelvből alapfokon tudok, ha ez számít) És ilyen iskolákból tudomásom szerint csak magán van. Tudtok egy olyan magán iskolát ajánlani ami megfizethető? Amiket eddig néztem csak a jelentkezés 600.000 forint volt. Valaki tud egy olyan gimnáziumot ajánlani ahol jó a légkör és a tandíly is megfizethető? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 7. 22:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen, a tandíjat ly-os j-vel irtam faradt vagyok. 😂
2018. febr. 7. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak magán van, keress rá. Egy csomó kéttannyelvű gimi van.
2018. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Karinthy Frigyes Gimnázium nagyon jó, de elég nehéz bejutni, 168 pont kellett angolra, 161 németre tavaly.

XX. kerület német Nemzetiségi Gimnázium, ide könnyebb bejutni.

Ha kevesebb pontod van akkor Xántus János Gimnázium, ez fizetős, de nem olyan durva összeg, teljesen elérhető.

2018. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kölcsey francia két tannyelvű tagozata,Károlyi spanyol két tannyelvű tagozata
2018. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
DSB (Deutsche Schule Budapest) német nemzetiségü suli, még német érettségit is kapsz,amivel Németországban bárhol munkát kapsz
2018. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod ?
2018. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megírtad a felvételit ?

(Az milyen lett)

2018. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!