Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezik valaki a budapesti...

Jelentkezik valaki a budapesti Veres Pálné, Vörösmarty Mihály, Leövey Klára, Jedlik Ányos gimnáziumba?

Figyelt kérdés

8.osztályos felvételit írtam.

4.86-os átlaggal,48 vitt ponttal és kb.71 pontos írásbelivel sikerülhet bármelyik iskola?

Kinek hogy sikerült?



2018. jan. 25. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vörösmartyba tuti elég, én oda jártam.
2018. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Veres Pálné kétséges maximum, a többi kb tuti megvan:)

Egy leöveys

2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 timiandi ***** válasza:

Sya.

Én jelentkezem a Vörösmarty Mihály Gimnáziumba és a Leöveybe is.

2018. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szia!!

Hogy sikerült,tudsz mar pontokat???

Mennyi pontot viszel???

2018. jan. 26. 23:12
 5/17 timiandi ***** válasza:
Még nem tudom a pontokat, kb. 65 pontra számítok, és én is 48-at viszek.
2018. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sajnos en már tudom a pontokat..

Vegül matek 28 magyar 34 azaz 62 pontom lett.

Igy most elegge aggódom,hogy hova lesz ez elég szóbelire.😢

2018. jan. 27. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Leöveybe én pont ennyivel jutottam be és még jó pár osztály/évfolyamtársamnak is hasonló eredménye volt. A lényeg, hogy nagyon törekedj a szóbelire. Én max pontot kaptam rá és így sikerült bejutnom:) drukkolok neked is!
2018. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Leöveybe a Természettudományi szakra szeretnek menni.Vajon oda is eleg ez a pont?

Azert a max.szóbeli eleg nehéz,nem?de azert köszi a biztatást😊

2018. jan. 27. 22:53
 9/17 anonim ***** válasza:

A A Leöveybe meg a Vörösmartyba jó eséllyel felvesznek.

Szerintem a Veres Pálnét is bejelölheted,max. nem hívnak be. De az idén lejjebb fogják vinni a ponthatárokat szerintem,mert a matek elég nehéz volt.

2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem nehéz a max szóbeli:) én kicsit több mint 2 hét alatt készültem fel pont a term.tudományosra (kémia, sztem az a legkönnyebb, a biosz irtó sok, a fizikában meg számolások is vannak. Amúgy kb mindenki bioszból ment előttem:)) és 25 pontot kaptam simán. Végül nem ezt a szakot választottam, de felvettek volna oda is.

A legfontosabb (persze a tudás mellett), hogy légy határozott, bízz magadban. Nálam a kémia szóbelin volt egy nagyon piszkálódós tanár, aki pl megkérdezte, hogy mit tudnék adni a jövőbeli osztályomnak, ha felvesznek? 😂

Semmitől sem szabad megijedni, mivel pont erre kíváncsiak az ilyen kérdéseknél. A nyugalom fél siker:)

2018. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!