Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angol érettségire...

Emelt angol érettségire szókincs bővítése?

Figyelt kérdés

Májusban megyek emelt angolra és a szókincsemet szeretném fejleszteni. Tudnátok ajánlani ehhez könyvet?

A középfokú szókincsre feküdjek rá, vagy a felsőfok szavai is kellhetnek az emelt szinthez?


2018. febr. 10. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy készültem, hogy mindent angolul néztem/hallgattam/olvastam és kiszótáraztam néhány emelt szintű feladatsort.
2018. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi! Epp ma csinaltam meg 2 feladatsort, az egyiknel volt olyan feladat ahol rengeteg szot nem ismertem. Van egy kozepfokos nyelvvizsga szotaram de az emelthez ugy tunik keves lesz.

A listeninget is leszedtem, meg filmeket is angolul nezek,hatha ez is segit.

Meglett kulonben?

2018. febr. 10. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Előre hozottként csináltam 11-ben, 73% lett.
2018. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a színes kérdések és válaszok, és a speak simply b2 könyvekből készülök. A témák végén van szószedet, és szerintem sokkal könnyebb úgy megtanulni a szavakat, ha egy mondaton belül vannak. A színes kérdések és válaszokban sok kérdés van, és mindegyikre ott a válasz is több mondatban kifejtve. Egyébként az is jó, ha angolul olvasol könyveket vagy filmeket nézel. Én is májusban megyek érettségizni, sok sikert!
2018. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!