Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel a dietetika, de nem...

Érdekel a dietetika, de nem kórházi szférában. Megéri?

Figyelt kérdés
A fitness, sport kiskoromóta az életem része. Továbbá rengeteg promoter állást vállaltam élelmiszeripari cégeknél is. Ezek azok amik igazán érdekelnek. Ha elvégzem a SOTE dietetikát, mellette fitness OKJ-t, akkor van lehetőségem mixelni a kettőt? Vagy egy marketinges képzést. Továbbá gondolkodom Msc képzéseket is. Élelmiszermérnöki, Wellness táplálkozástanácsadó. Ha úgy gondolom a kompetenciáim megvannak hozzá, el lehet ezekkel helyezkedni? Nagyon lelkes vagyok és bármennyire is nyitott vagyok más lehetőségekre, ezek azok a témák, amik mindig is foglalkoztattak.
2018. febr. 10. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Manapság egyre több ember érzékeny valamire, egyre több mindenkinek kell valamilyen diétát követni egészségügyi okok miatt.
2018. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem meg cseszettül sokat kell tanulni a dietetikán… SE-n 13 vizsga van, köztük olyan tárgyak is mint az anatómia, ahol k**va sok mindent kell benyalni, ráadásul latinul is, meg élettan, biokémia, és egy rakás töltelék tárgy. És pl. anatómiából, EKT-ből nem nagyon lehet 2-esre hajtani, mert szóbelin egy tételt nem tudsz a 3-ból, akkor kib**znak. Na ezekhez képest a dietétikát sokan lenézik, mert ahhoz amit sokan csinálnak majd a munkában ez overkill. Szerintem jobban jársz az élelmiszermérnökivel, vagy a fittszesz OKJ-val.
2018. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!