Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali vagy levelező tagozat...

Nappali vagy levelező tagozat a nehezebb?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy humán szak esetében. Levelező munka mellett menne.


Melyiket nehezebb elvégezni? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


23


2018. febr. 10. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom csinálja a tanárit levelezön, tul könnyen megy neki a képességeihez képest, ugyhogy szerintem a nappali nehezebb.

Legutobb büszkén mesélte, hogy a tanár nem szolt semmit arra, hogy a padon volt a telefonjuk vizsga közben, és onnan irták ki az anyagot, pedig látta is. Mondom ezt nem érzem tul fernek, mert nappalin ugyanez a tanár nem enged meg ilyesmit, és mégis mindketten ugyanazt a diplomát fogjuk megkapni, csak ezek szerint én nagyobb tudással. Erre kiakadt rám, hogy nekik nem rágják a szájukba az anyagot azon a heti egy orás elöadáson ugy, mint nekünk, és képzelhetem milyen nehéz munka mellett tanulni. Ja, csak mondom ez már nem az elsö alkalom, hogy nem kell tanulnia munka mellett a vizsgára..


Hát egyébként meg te látod a képességeid, tényleg elöfordulhat, hogy nehezebb megérteni az elöre megkapott anyagot egyedül, de én meg pl. olyan vagyok, hogy felesleges idötöltésnek érzem benn ülni az orán, mert semmi nem jegyzek meg, csak mikor magamtol leülök tanulni.

2018. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na csodás, aki nappalira menne az nem tud, aki levelezőn van meg nem szeret órán ülni. Tiszta szívás az egész!
2018. febr. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!