Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Animáció szakra szeretnék...

Animáció szakra szeretnék menni a MOME-ra vagy a METU-ra. Milyen okj-t vagy tanfolyamot ajánlanátok előtte?

Figyelt kérdés

Igazából csak mostanába kezdett el érdekelni a dolog ezért szeretnék elősször elmenni valahova ahol megtanítják az alapokat. Lehetőleg olyan kéne ahova nem kell portfóliót beadni, mert láttam már olyan okj-t ahova kellett és mint mondtam semmiféle képzettségem nincs ezen a téren.


Idén már nyílván esélytelen, hogy jelentkezzek egyetemre, így van 1 évem megtanulni. Minden nap tudnèk vele foglalkozni akár több órát is így gondolom sikerülne vállalható szintre hozni a tudásom.


Csak Budapesti helyek érdekelnének.



2018. febr. 10. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Magyar Rajzfilm kft. animációs OKJ képzését ajánlom. Nem jártam oda, de osztálytársaim közül (METU animáció szak) többen igen, ők meg voltak vele elégedve. De ha tényleg nincs előképzettséged, a MOME-t nem is érdemes még megpróbálnod se, mert oda még azokat se veszik fel, akik egész életükben ezt tanulták. A METU-ra viszont van esélyed, ha fel tudsz valamit mutatni és látszik, hogy szorgalmas vagy és szereted csinálni, fel fognak venni. A lényeg, hogy legyenek animációd a portfóliódban, sokan nem raknak bele ilyen munkákat, úgyhogy ezzel már előnnyel tudsz indulni a METU-n. (És engem is egy 3 perces animációs kisfilm mentett meg, a portfóliómat elszúrtam, nem igazán tetszett nekik).
2018. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Két OKJ-t találtam a Magyar Rajzfilm Kft.-nél, a Mozgókép- és animációkészítőt illetve egy sima Animációkészítőt. Én az előbbire gondoltam, mert ha jól értettem akkor ott 3D-s animációt is tanítanak nem csak rajzfilmeset. Még abban tudnál segíteni, hogy ezek ingyenes képzések-e vagy fizetni kell? Illetve heti hány napon van tanítás?
2018. febr. 11. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden nap volt

tanítás ?

2018. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy hogy ?
2018. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!