Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Animáció/tervezőgrafika...

Animáció/tervezőgrafika szakon melyik a jobb iskola? METU vagy MOME?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Képzésileg elvileg a MOME, de a METU modernebb és fiatalosabb. Nekem nagyon nem jött be a MOME, meg se jelöltem a felvételin, most METU-n vagyok (animáció), és nem bántam meg. Egyébként azt szokták mondani, hogy ha már önerőből vagy más forrásból értesz az animációhoz és van tapasztalatod, akkor MOME, ha kezdő vagy, akkor METU, mert ott nulláról megtanítják, MOME-n már elvárják, hogy érts hozzá.
2017. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A másik szakról nem tudok nyilatkozni.
2017. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) az érdekelne még hogy tényleg 480.000 ft egy félév? Az iskola honlapján olvastam, de nekem úgy rémlett, hogy csak kb a fele a tandíj.
2017. jan. 18. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem, animáción 430.000. :/ De a MOME sem különb, ott kereken 500.000, csak annak a sulinak van ösztöndíjas része is (de az meg elég kockázatos tud lenni).
2017. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
évről évre emelik a tandíjat. Fotón akik most elsősök neki 430, de akik ősztől jönnek nekik már 480 lesz. Én mikor kezdtem ott nekem 400 volt, így annyi is maradt. Mome fotón pl 700 (bár lassan a metu is eléri azt az árszintet, csak épp nem mindig adják meg azt amit elvárnánk ennyi pénzért)
2017. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!