Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jár itt GTK -ra egyetemen?

Valaki jár itt GTK -ra egyetemen?

Figyelt kérdés
Na szóval, az lenne a kérdés, hogy pénzügy és számvitel FNA mennyire nehéz? Illetve ide férfiak vagy nők járnak többen.

#egyetem #GTK #oktatás tanulás
2018. febr. 11. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt azért egy kicsit pontosíthatnád. Mert több egyetemen is van FOSZKos képzés.

Én a BGE-re járok, most kezdtem a második félévem és eddig sétagalopp volt, konkrétan nulla tanulással is majdnem négyes átlagom lett. Lehet ez a félév keményebb lesz, nem tudom. Ahogy azt sem, hogy mennyire döntöttem jól, mikor ide jöttem. Ha ki tudod fizetni az alapképzesnek a tandíjat, akkor menj inkább arra, szerintem jobban jársz. Elvileg a két éves FOSZK után mehetünk rövidített két éves alapképzésre, de ki tudja addig még mi változik. Igazából olyan ez az egész, mint egy könnyített alapképzes, kevesebbet számolunk, kevesebb kozgaz van, kevesebb elvaras. A többiek mindig azzal ugratnak hogy olyan, mintha csak valami OKJ-s képzésre járnék.

Osszessegeben a PSZ egy elég nehéz szak (a gazdasági szakok közül talán a legnehezebb és legkomolyabb, ha szabad ilyet mondanom. Bár tuti lesz aki ezért nekem ugrik), magasak a ponthatarok, de elég konkrét tudást fogsz kapni a képzés végére. De ezt a FOSZK nem biztos hogy megalapozza. Legalábbis én ezt most így érzem, elvégre nulla tudással állok most itt, pedig már a képzés harmadan túl vagyok...

2018. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!