Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzés...

Felsőoktatási szakképzés jelentkezés ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg alapképzésen tanulok, de idén fogok végezni (júniusban) és szeretnék felsőoktatási szakképzésre jelentkezni és mesterképzésre is.

Ilyenkor ha jelentkezek a szakra (felsőoktatási szakképzésre), akkor ugyanúgy kell jelentkeznem mintha alapképzésre adnám be a jelentkezésem? Itt úgy értem, hogy az érettségi bizonyítványt stb fel kell töltenem, mint mikor alapképzésre jelentkeztem?

Mert azt tudom, hogy ha mesterre jelentkezek akkor ugye az érettségi biz. stb nem kell, de ha most mind a kettőre jelentkezek ( felsőoktatási szakképzés és mester) akkor nekem az érettségi biz. stb-t is csatolni kell amiatt, mert jelentkezek felsőoktatási szakképzésre?


Remélem érthetően írtam le:)

Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 11. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, akkor azt is fel kell tölteni
2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!