Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen járok a...

Melyik egyetemen járok a legjobban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hello. 19éves vagyok, évvesztes, és érettségiző . A BME, OE, és (idén első évfolyamos) ELTE- műszaki menedzser szakra jelentkezek. De Last Minute van, (ugye 15.-e a határidő) és félek kicsit ( nagyon) hiszen voltam nyílt napokon, meséltek róla ( öm. igen, tehát minden egyetem elmondta hogy náluk a legjobb) És tudom, hogy van kint itt is hasonló kérdés külön külön, de ha van véleményetek, vagy netán ide jártok (bármelyikre!) vagy hallottatok valamit vagy tapasztalatból, és leírnátok, nagyon-nagyon sokat segítenétek vele. Illetve ha tapasztalat is van, érdekelne mit szerettek benne, illetve mi az amit nem.

Előre is köszi : )



2018. febr. 12. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk add be mindre a jelentkezést, és akkor még mindig lesz időd júniusig kitalálni a sorrendet, mert ugye változtatni lehet rajta (ha jól emlékszem egyszer). De én az ELTE-t -mivel most indítja csak először ezt a szakot- hagynám utolsó lehetőségnek.
2018. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik elismert intézmény, az órák és tananyag színvonalával nem lesz gond, aztán meg úgyis rajtad áll, hogy mennyit sajátítasz el belőle.

Őszintén, azt tedd első helyre, amelyik a legszimpatikusabb volt. Itt akárhány szubjektív szempontot mérlegelhetsz. Például: előadótermek állapota, étkezdék, tanári gárda (akik a nyílt napon voltak), ha nem leszel bentlakásos, fontold meg a közlekedést, stb.

2018. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes még megnézni, hogy melyik egyetemen milyen specializációk vannak. Az ELTE pl nagyon elmegy info irányba. A BME gondolom inkább mérnöki. De tényleg jelöld be mind a hármat, aztán majd tavasszal eldöntöd a végleges sorrendet.
2018. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!