Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes szakácsnak tanulni?

Érdemes szakácsnak tanulni?

Figyelt kérdés
Középiskolai tanuló vagyok, át szeretnék iratozni szakácsnak. Érdemes elmenni szakácsnak tanulni? Nekem tetszene, de mondjatok véleményeket, ha tudjátok milyen szakácsnak tanulni!?

2018. febr. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Érettségi után elmehetsz szakács képzés(ek)re. Ismerősöm szakács, ő szereti csinálni. Tőled függ, hogy érdemes-e vagy sem.
2018. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is ezen gondolkozom, de már belekezdtem a gimibe. De ezt már végig viszem, mert nem szeretnék évet veszteni, amúgy is már évvesztes voltam :(

Majd ha leérettségizem 3év múlva, talán belevágok egy szakács tanfolyamba is :)

2018. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan képzeled el a jövődet. A főzés szeretete mellett azzal is tisztában kell lenned, hogy nem lesz szabad hétvégéd és ünnepnapod ha ebben a szakmában akarsz érvényesülni.
2018. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy képzeltem el, hogy egy szakma, aztán érettségi, és főiskola. Az érettségit azért helyeztem el 2.nak, mert először egy szakmát szeretnék felmutatni. Érettségi után főiskolára szeretnék járni, mert sokat szeretnék tanulni
2018. febr. 13. 12:40
 5/6 A kérdező kommentje:
30 év alatt szeretnék nagyon sokat tanulni, aztán utána munka.
2018. febr. 13. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szakácsként nem sokat fogsz dolgozni, ha valaki nem öregedik ki 40. évére, akkor az kemény ember. Gyilkos szakma. 30 év fölött nem érdemes belekezdeni szerintem(21F, szakács aki sok 30feletti szakácsot ismer)
2018. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!