Hol lehet Beregszászban fodrásznak vagy szakácsnak tanulni?

Figyelt kérdés
Örülnék pár linknek az iskolákról. Köszi előre is. :)

2015. aug. 5. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mi ezt innen, Magyarországról (mivel többségében nem Ukrajnából írnak ide, gondolom) tudni fogjuk neked?


Miért nem írsz ottani fórumokba? Ott sokkal nagyobb eséllyel kapnál választ.


De hátha ide téved egy beregszászi vagy környéki véletlen. :)

2015. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, micsoda értelmes dolgot bőffentettél ide, inkább addig elmosogattál volna.


kérdezőnek: szakácsnak a 11 sz. PTU-ba (csóka), fodrásznak meg ha bemész bármelyik fodrászatba biztos tudnak neked segíteni.

2015. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként jómagam is ott tanultam a szakácsmesterséget 20 évvel ezelőtt.
2015. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

A mosogatás a Hölgyek dolga. :)

1.

2015. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól van, egyes. jófej vagy :)
2015. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, a feltett kérdésre nem tudtál válaszolni, nem tudtál hasznos információval szolgálni nem értem egyáltalán miért írtál. Illetve sehol nem láttam még kiírva,hogy ez az oldal csak és kizárólag magyarországi emberkéknek van üzemeltetve és csak olyan jellegű kérdést szabadna feltenni,ami kötődik az országhoz! Ennyire nem kell elszállva lenni.. Második válaszolónak köszönöm a segítséget!
2015. aug. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!