Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova kell feltöltenem E-felvét...

Hova kell feltöltenem E-felvételis jelentkezésnél felvi.hu-n az átutalást igazoló dokumentumokat? Hova töltsem fel? Töltsem fel a bizonyítványos képeim mellé vagy mégis hová?

Figyelt kérdés

A felvi.hu E-felvételiben lévő jelentkezésem során online Erste Netbankkal oldottam meg az átutalást és ugye csatolni kell az átutalásos befizetést igazoló dokumentumot.

De nem tudom hova töltsem fel? Sehol nincs rész ahol kiírná, hogy oda kell tölteni... Mit tehetnék ? Töltsem fel a bizonyítványos képeim mellé vagy mégis hová?

Kérlek segítsetek!!!



2018. febr. 14. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
És hiába utaltam át még mindig azt írja a felvi.hu, hogy 4000 ft fizetési hátralékom van pedig már átutaltam.
2018. febr. 14. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, a fizetés valószínűleg minimum márciusig neked is sárgán fog villogni, mert csak ma éjfél után nyitják meg a központi adatbázist és kezdik bevinni, feldolgozni az adatokat.


Ha jól értem, te megjelöltél +2 szakot, a dokumentumok részen ott kellene lennie a felvételi eljárás díja helyének, ha ez még most sincs ott, gyorsan hívd fel az OH ügyfélszolgálatát, mert nagyon segítőkészek!

2018. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ui.: Nekem is sárgán villog, holott már hétfőn utaltam, ami végre is lett azonnal hajtva, illetve feltöltöttem a végrehajtott tranzakciót igazoló dokumentumot. Fel is hívtam az OH-t rögtön, miért nem sárga még, és ott tájékoztatott erről az ügyintéző hölgy.


Sok sikert neked is!

2018. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*miért sárga még
2018. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!