Hogy lehetek revizor?

Figyelt kérdés

Én a Bud. Nemzetközi Reptéren szeretnék csomagvizsgálatot végző;illetve úti okmányokat ellenőrző ember lenni.

Ez hogy lehetséges?

Rendőr nem lehetek, mert testnevelésből 2-3 vagyok.

De viszont izomerőben én vagyok a legjobb az évfolyamon.

7. ossztályos srác vagyok.

Vagy cigi ellenőr, ilyen Vámos-féleség..!

MSC közgazdász-tanár képzés jó?



2018. febr. 15. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz diploma. Szerezz egy érettségit, aztán érdeklődj a reptéren, milyen végzettség kell az adott munkához!
2018. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, jól van..

Csak, tudod, az én családomban alapkövetelmény a diploma.

Nekik lehet éles lőfegyverük?

Valóigaz, hogy ők 300.000 HUF-ot keresnek?

2018. febr. 15. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak szépen sorjában! Először el kellene végezni az általánost. Aztán be kellene kerülni egy középiskolába. Azt el kellene végezni. Utána jön majd a kérdés, hogy munka vagy továbbtanulás? Könnyen lehet, hogy 18 évesen már nem fogod olyan izgalmasnak találni az útiokmányok ellenőrzését, vagy a csomagvizsgálatot, így jelenleg kár ezen törnöd a fejed.
2018. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Így igaz. De az ilyen ellenőrzést végrehajthat?

Mégegyszer!

Nekik lehet éles lőfegyverük?

2018. febr. 15. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
De kinek? Az útlevélvizsgálónak? A csomagvizsgálónak? A vámosnak? Ha fegyvert akarsz, elég elmenned a legközelebbi bankba biztonsági őrnek.
2018. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Bud nemz.köz.reptéren a nav ellenőrnek!!!!

Diplomára hajtok egyébként!

2018. febr. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!