Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 éves vagyok és azon gondolk...

18 éves vagyok és azon gondolkozom vagyis még csak tervezem hogy lehet leszeretnék éretségizni. Levelezőn le lehet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy le lehet. Nem tudom milyen helyzetben vagy, de elég fontos hogy megszerezd az érettségit manapság akár szakképzettséget akár diplomát akarsz, 18 évesen még nem is késő.
2018. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm most majd egy tanfolyamot teszek le de utánna gondolkozom az éretségin is kb 2 év alatt le lehet tenni? Es hány tantárgyból kell éretségizni?
2018. febr. 15. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

5 tárgyból kell érettségizni: magyar, matek, töri, egy idegen nyelv és egy választott tantárgy.

Ha már van valahány elvégzett középiskolai osztályod, azt beszámítják.

2018. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van 2 éves érettségi előkészítő is. Öt tárgyból kell letenned a vizsgát: matek (ha megvan a kettes nincs szóbeli), töri, magyar nyelv és irodalom, egy idegen nyelv, és egy választott tárgy, ami lehet tesi, informatika vagy természettudományi tárgy.
2018. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!