Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idén nem jelentkeztem...

Ha idén nem jelentkeztem egyetemre akkor milyen lehetőségeim vannak jövőre?

Figyelt kérdés
Idén fogok erettsegizni, de szerettem volna kihagyni egy évet. Az idei erettsegivel jelentkezhetek jövőre is? Addig a nyelvvizsgat is szeretném letenni és ha valami nem jól sikerül abból javítanék.
2018. febr. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ugyanúgy jelentkezhetsz jövőre is.
2018. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi nem évül el, akár 10-20 év múlva is nyugodtan jelentkezhetsz vele egyetemre, illetve régi típusú, akár több évtizedes érettségiket is elfogadnak.
2018. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így tudtam, de aztán valakitől megkaptam, hogy most kellett volna jelentkeznem, és akkor is halaszthatok egy évet (tudom, hogy ez így van), mert jövőre nem fogok tudni. De abban sem vagyok biztos, hogy elég lenne a pontszamom és mivel idén úgyse tudnék menni ezért döntöttem úgy, hogy jövőre, addig ha valamibol javitanom kell arra van lehetőségem + angolból jó vagyok, azt nagyon szeretem és ha addig lesz nyelvvizsgam az is plusz pont.
2018. febr. 17. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!